Arrow ECS, a.s., Tvorkovských 5, 709 00 Ostrava, Tel.: +420 597 488 811, Fax: +420 596 622 486
Garantovaná konektivita

Arrow nabízí do Oracle Cloudu garantovanou konektivitu GTT

Služby GTT znamenají pro zákazníky špičkovou konektivitu s garantovanou dostupností 99,999% a latencí v řádu desítek milisekund, což je předurčuje zejména pro připojení podniků a organizací do cloudu (Oracle, Amazon, Azure a dalších).

Společnost Arrow podepsala v roce 2017 distribuční smlouvu s GTT, vedoucím globálním poskytovatelem cloudových síťových služeb pro nadnárodní klienty. GTT nabízí společnostem, poskytovatelům služeb, systémovým integrátorům a resellerům s přidanou hodnotou komplexní portfolio globálních cloudových síťových služeb včetně internetových služeb a EtherCloud WAN služeb.

Díky využití cloudových síťových služeb GTT může Arrow nabídnout WAN konektivitu jako součást cloudových řešení. V minulosti byly obchodní aktivity tohoto typu založeny na kontraktech s několika lokálními poskytovateli telekomunikačních služeb. Cloudové síťové služby GTT mohou být přizpůsobeny veřejným, privátním a hybridním cloudovým prostředím. Služby EtherCloud společnosti GTT umožňují zákazníkům globální přístup k řadě cloudových poskytovatelů služeb včetně konektivity „poslední míle“ za velice příznivou cenu. GTT má více než 100 přístupových bodů ve veřejných datových centrech v Evropě a více než 300 globálně, což umožňuje společnostem rozmístěným v různých lokalitách nebo datových centrech propojení s řadou cloudových poskytovatelů služeb.

Více informací naleznete na webu společnosti GTT.